"Roheline" on hea

Meie ECO märk näitab, et need tooted on kujundatud ja valmistatud keskkonnasõbralikult, loodust säästes. Kutsume seda ECOks  – need on keskkonnateadlikud võimalused.

Meie ECO kollektsioonist leiab rõivaid, mis on valmistatud looduslikust puuvillast – puuvill, mis on kasvatatud ilma kunstlike väetiste ja keemiliste pestitsiidideta. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasvatajatele. Ümbertöödeldud polüester, mida on kasutatud meie fliisrõivastes, tuleb kogutud plastpudelitest ja meie ECO Shell jopede materjal on osaliselt valmistatud kokku kogutud kalavõrkudest – see teeb ka meist osatäitjad selles imeväärses looduslikus tsüklis!

Polarn O. Pyreti ECO valikusse kuuluvad materjalid, mille mõju keskkonnale on väiksem. Nendeks on orgaaniline puuvill ja taaskasutatud sünteetilised kiud. Nüüd on meie punase-sinisega põhikollektsioon ja ühevärvilised ECO rõivad märgistatud uue GOTS sertifikaadiga (Global Organic Textile Standard)

Polarn O. Pyret kasutab üha rohkem säästvamalt toodetud puuvilla.

Kuna me ostame suurtes kogustes puuvilla ning leiame, et meie ettevõtte vastutus ulatub kaugemale meie tootmisest, liitusime 2013. aasta septembris BCI-ga. Parema puuvilla algatus (The Better Cotton Initiative) loodi aastal 2005 aitamaks muuta ülemaailmset puuvilla tootmist säästlikumaks. Polarn O. Pyreti eesmärgiks on igal aastal suurendada orgaanilise puuvilla kasutamist, et sel moel aidata kaasa veelgi säästlikumale puuvilla tootmisele.

Ostes paremat puuvilla, aitame BCI-l vähendada traditsioonilise puuvilla kasvatamise ja tootmisega seonduvaid keskkonda kahjustavaid tegureid.

Keskkonda saad aidata lisaks ECO toote ostmisele ka nii, kui pead meeles ka järgmisi nippe:

Hoolitse
Hoolitse oma rõivaste eest ja nad kestavad kauem. Paranda neid kui saad ja ära pese neid rohkem kui vaja. Välisriideid saab märja lapiga puhastada üsna tihti, selle asemel, et need kohe masinasse pista. See säästab energiat, vett ja pesuvahendit. Uuri „varuosade“ kohta oma lähimast Polarn O. Pyret’ poest – uued saapapaelad, nööbid on paljudele toodetele olemas.

Taaskasuta
Meie sooviks on, et meie riideid saaks mitmeid kordi kasutada võimalikult paljud lapsed. Kui see sõltuks meist, ei viskaks me ära kunagi ühtegi Polarn O. Pyret’ rõivaeset. Sellepärast olemegi äärmiselt nõudlikud oma toodete kvaliteedi osas. Kui sa tunned, et sa ei vaja enam neid riideid, kingi või müü need kellelegi. See on võit mõlemale poolele ning samuti keskkonnale.