Polarn O. Pyretist

Meie filosoofia

Polarn O. Pyret’i eesmärgiks on valmistada parimaid lasteriideid terves maailmas!

Polarn O. Pyreti kontseptsioon ei ole muutunud esimesest triibulisest T-särgist alates: lapsed vajavad riideid, milles on mugav mängida. Riideid, mis lubavad lastel jääda lasteks. Riideid, mis teevad elu kergemaks, nii lastel kui ka vanematel. Riideid, mis kestavad õdedelt-vendadele või vastupidi. Ja riided, mis sobivad lastele, sobivad ka nende emadele-isadele. Selleni jõudmine on olnud omaette teekond ajaloost – tänapäevani. 

Alates tagasihoidlikust algusest 1976. aastal Stockholmis, valmistades esimese triibulise T-särgi ning sooviks valmistada parimaid lasteriideid, on Polarn O. Pyret nüüdseks palju kasvanud. Tänapäeval on Polarn O. Pyret’il enam kui 100 poodi nii Rootsis kui ka üle terve maailma ning firma kvaliteeti, disaini ja funktsionaalsust tunnevad kõik. Tulevikumõtted on juba uute poodide juures, et oma kontseptsiooni tutvustada aina suuremale publikule.

 Unisex ja ECO kollektsioon

Polarn O. Pyret valmistab lasteriideid, mis on juba teada, kuid see, et riided võivad olla vabad soolistest piirangutest, on uudsem mõte ning teeb Polarn O. Pyret´i riided unikaalseteks. Polarn O. Pyret´i eesmärgiks on valmistada maailma parimaid T-särke, libisemisvastase tallaga sokke, päikesekaitsemütse ja palju teisi tooteid. Kes mida kannab ning mis värve eelistab, sõltub juba igast ühest endast! Sest mõlemad, nii poisid kui tüdrukud, vajavad hästi istuvaid, hea kvaliteediga nägusaid, mitmekülgseid riideid. Seda tähendab unisex Polarn O. Pyret´i jaoks.

Aasta-aastalt on Polarn O. Pyret püüdnud oma tooteid valmistada võimalikult keskkonnasõbralikult ja suund looduslike riiete tootmisele kasvab koguaeg. Selle tõenduseks on ECO kollektsioon, mis garanteerib, et tooted on valmistatud 100% looduslikust puuvillast. 

 Väikesed detailid on need, mis omavad tähtsust.

Polarn O. Pyret on lasteriideid valmistanud juba üle 30. aasta ja selle ajaga on õpitud ära tundma süsteeme, mis töötavad ja mis ei. Iga detail Polarn O. Pyret´i rõivastel on aastate jooksul mitmekordselt testitud ja mõeldud just laste jaoks. Polarn O. Pyret ei tee kompromisse ei kvaliteedi, disaini ega ka funktsionaalsuse osas ja see teebki kõik Polarn O. Pyreti riided eriliseks.

Riided kõige noorematele

Erilise hoole ja armastusega valmivad riided kõige väiksematele. Nii näiteks on midagi erilist nendes imepisikestes sokkides, sest nad sobivad beebidele jalga kui valatult. Polarn O. Pyret´i kõige väiksemaid kliente, kes on samas väga nõudlikud, on ka kõige raskem rahuldada. Kui midagi ei sobi, annavad nad valjuhäälselt sellest teada… Seepärast on meie beebiriided väga pehmed, hästi pestavad ja nutikad. Testitud 30. aasta jooksul kõige väiksemate, aga ka kõige nõudlikumate klientide peal.

Me armastame kihte!

Millal mu laps peaks kandma mütsi?, kui soe on see jope või jakk?, kas need talvepüksid peavad jääl libisemisele vastu? Polarn O. Pyret´i väikestel klientidel ja nende vanematel on palju samalaadseid küsimusi ning meile meeldib anda nendele häid vastuseid. Üks sellistest vastustest on kihid ja veelkord kihid. Kihid on parim viis riietada last. Lapsed tunnetavad külma erinevalt, mõni laps armastab palju liikuda, teine üldse mitte, mis ei tähenda, et mõlemad lapsed ei armastaks olla õues. Leida riideid, mis sobiksid kandmiseks nii külmas kui vihmas ei ole kerge. Kihid aga lubavad meil ilma ülekavaldada, neid saab vastavalt vajadusele kas lisada või ära võtta nii, et lõpptulemus oleks alati ilmastikule sobiv. Loe rohkem kihtide kohta PO.P kodulehelt: http://www.polarnopyret.com/dressing-smart-with-layers