Olla soe sügisel

Kui sügisvihmad muudavad maapinna mõnusaks mudaseks pudruks ja iga väikseimgi lombihakatis muutub järveks, just siis kui õues mängimine pole veel kunagi olnud parem – saavad õueriided oma tõelist taset näidata. Aga millised riided on parimad? Järgnevalt mõned nipid.

Et sügisel oleks soe ja kuiv
On aeg kokku pakkida suveasjad ja otsida välja paksud, mugavad kampsunid, pikk aluspesu ja vahest isegi kindad ja mütsid. Aga mida sa tegelikult mõtled, kui ongi käes aeg õue minna sügismänge mängima?

Märg ja külm
Kui ilmad külmenevad, on hea mõte täiendada oma garderoobi mõne uue paari pika aluspesuga. Vill või polüester juhib eemale niiskust ning ei luba külma ligi. Meie villane aluspesu on valmistatud meriino villast, see on pehme ja mugav isegi vastu kõige väiksemate ihu. Meie klassikaline puuvillane aluspesu on samuti pehme ja mugav, hoiab hästi sooja kui väljas on külm ning sobib väga hästi ka pidžaamaks.
Sügistormid ja vihmad püsivad eemal meie tuule- ja vihmakindlate Shell pükste  ja –jopedega, mis on just mõeldud väljas mängimiseks tuuliste ilmadega. Selle kindlakstegemisel on tehtud kvaliteedikontroll, suunates kangale peale veesambaid, et näha, kui palju vett see kannatab. Riietust alates 2000mm võib nimetada juba veekindlaks, meie liimitud õmblustega Shell riietel on vastupidavuse tähis aga 10 000mm.
Kombineerides pikka aluspesu, fliis- või froteekihte selle peal pikendab Shell riiete kasutamise hooaega.

Pimedus
Sügis toob endaga kaasa hämaruse, nii et vaata kindlasti üle helkurid! Meie välisriietel on alati igas küljes helkurid, et tagada hea nähtavus pimedal ajal.

Jalgadele
Kummisaapad on parim valik väikestele tegusatele jalgadele, mis armastavad pladistada sopalompides. Pea meeles, et jalad soojenevad kiiresti ning seetõttu võiks olla jalas ka paar mõnusaid meriino villaseid sokke. Villane aitab juhtida niiskust eemale ja hoiab jalad kuivas ja soojas. Tavaline puuvillane sokk mis muutub ruttu higiseks, muutub saapa sees külmaks.

Pähe
Proovi peakatet sobitada vastavalt lapse aktiivsusele. Liikuvad lapsed vajavad tihti üsna õhukest mütsi, mis ei lase väga palju soojust välja. Vähemaktiivsemad lapsed aga vajavad paksemat mütsi, mis aitab kogu keha soojust reguleerida.

Kätte
Paar veekindlaid Shell kindad koos sisemise paari villaste kinnastega aitavad hoida käsi soojas, kui pealmine kiht saab märjaks. Meie Shell kinnastel on laiad kätised mugavaks äravõtmiseks, head nähtavad helkurid ja sobivad oma paindlikkusega hästi liikumiseks.