Kuidas rõivaid valmistatakse?

Kuidas üks riideese tegelikult valmib? Missugused protsessid toote valmimisele eelnevad? Uurisime disainer Susanilt täpsemalt!

Alguse saab kõik sobiliku mustri leidmisest. Seejärel pannakse valituks osutunud muster paberile. Järgnevalt katsetatakse erinevaid värvikombinatsioone ning valitakse välja lemmikud. Hiljem testitakse, kuidas valitud lahendused kangal välja näevad.

Testimisprotsess

Meie kontorisse saadetakse toodete esialgsed mudelid, mis on valmistatud järgides meie poolt antud juhiseid. Rõivaste disainiga tegelevad töötajad tagavad, et saadud tooted oleksid õigetes mõõtmetes ning kontrollivad üle toodete õmblused. Selles etapis on rõivad alles ilma mustrita. Taolised testtooted laseme alati valmistada korduvkasutusel olevatest materjalidest.

Järgmise sammuna edastatakse meile juba toode, kuhu on muster peale trükitud. Kontrollime omalt poolt, et muster oleks õigetes värvitoonides ja korrektse suurusega. Seejärel, kui oleme toote kvaliteedi, suuruse ning mustri sobivuses kindlad, võib tootmine alata!

Veel enne saadetakse meile viimased tootenäidised oma lõppkujul. Seega saame vajadusel täiendusi teha. Teinekord on meil kontoris mõni laps, kes saab uhiuusi tooteid usinalt testima asuda!

How clothing is made