Kuidas paigata pükse

Me soovime, et meie riided kestaksid kaua.

On igati loogiline, et kui me ostame lastele kvaliteetseid rõivaid, siis me ka hoolitseme nende eest hästi, nii et nad kestaksid lapselt-lapsele. Tänu sellele saad hästi oma aega ja ka raha säästa. Paranda riideid väiksemate vigade korral ja ära pese neid tihemini kui vaja. Õueriideid saab tihti ka lihtsalt niiske lapiga puhtaks pühkida, selle asemel, et neid kohe masinasse pista. Selline teguviis säästab ka energiat, vett ja loomulikult pesuainet. Samuti on PO.P poodides saadaval uued jalakummid ja paigad väiksemate aukude parandamiseks, lihtsalt tule ja küsi!


 

Kuidas paigata pükse, mis vajavad parandamist

Vaja läheb: paar pükse, mis vajavad parandamist, sobivat lappi, mida sinna peale panna ja kahepoolset sulatatavat liimlappi (saadaval õmblus-või käsitöökauplustest), triikrauda, õmblusnõela ja niiti.

  1. Joonista sobiva suurusega tükk lapi peale, selle tagumisele iseliimuvale poolele ja lõika välja. Lapp peab olema igast küljest 2.5 cm suurem kui auk, mida Sa parandama asud.
  2. Aseta sobiva suurusegaiseliimuvpaikamise lapp vale pool üleval ja teine pool vastu paigatavat riiet ning triigi keskmise kuumusega üle – see võtab umbes 30 sekundit.
  3. Lõika ülejäänud ääred ära.
  4. Võta iseliimuva lapiküljest paber ära, nii et õiget värvi lapp jääks augu peale. Triigi keskmisel kuumusel umbes 1 minut.
  5. Õmble lapi ääred kinni, et tulemus oleks kindlam.
  6. Valmis!