Kihiline riietus

Kihilisuse printsiip on lihtne ja geniaalne. Järgnevalt kirjeldame, mida see tähendab ja mis tüüpi riietus on erinevate kihtide peal hea.

Kihilisuse printsiip on lihtne ja geniaalne. Riietades oma last kihiliselt, hoiad sa neid sooja ja kuivana. Aga need pole ainult riided, mis pakuvad sooja, vaid see on õhk, mis jääb kihtide vahele.

Hoides sooja, juhtides kehalt samal ajal välja üleliigse niiskuse ning ajades vihma ja lume eemale!


 

Kiht 1: alumine kiht hoiab keha kuivana

Kui su laps on külmaga õues mängimas, toodab ta keha soojust ja niiskust, mida oleks keha pealt vaja ära juhtida. Sellepärast vajab ta ühte õhukest villast, frotee- või fliiskihti, mis hoiab sooja ja juhib niiskuse eemale.

Puuvill on kõige mugavam vastu ihu kui ilm on pehme ja mäng pole eriti kiire või higistama ajav.

 


Kiht 2: keskmine kiht hoiab keha soojas

Keskmise kihi ülesanne on termoisolatsioon ja see peab olema õhuline. Hea keskmine kiht koosneb pehmest fliisist või froteest ning vabastab niiskust ja peab kinni higi. Kui riie ei hinga, muutub keha kiiresti külmaks ja niiskeks.

Selle riide paksus võib varieeruda vastavalt tegevusele, külmale ja tuulele. Keskmises kihis võib kasutada mitut erinevat riiet ning eemaldada neid vajadusel.

 Kiht 3: välimine kiht kaitseb märja ja tuule eest, hoiab sooja ja ventileerib liigset soojust.

Välimine kiht kaitseb tuule, vihma ja lume eest. Lihtsalt öelduna, see hoiab sind soojas ja kuivas igasuguse ilmaga.

Meie kauakestvaid välisriideid võib kasutada ükskõik millisel seiklusel. Neil on kaitsev kiht pealpool ja tuulekatse seespool, mis koos toimides vabastavad üleliigset niiskust ja takistavad veel sisse imbumast. Meie Shell jopedel ja pükstel on kumerad varrukad ja sääred, mis soodustavad aktiivset liikumist ja loomulikku olemist. Liimitud ja peidetud õmblused hoiavad niiskuse eemal. Kõik meie välisriided on märgistatud igast küljest 3D helkuritega.