Heitke pilk meie kevadkollektsioonile!

Kas tekkis juba kevadeigatsus?

Olge mureta, kevad saabub enne kui oskate oodatagi! Polarn O. Pyret tervitab kevadet uute vahvates värvides ja mudelites ülerõivastega. Kas teadsite, et kõik meie ülerõivad on ka PFC-vabad?

Mõned meie 2016. aasta kevadkollektsiooni rõivastest on kauplustes saadaval juba jaanuarist, teised tooted saabuvad veidi hiljem. Mainiksime, et tarnetähtajad võivad kohati varieeruda – juhul, kui sooviksite mõnes küsimuses täpsemat informatsiooni palume kontakteeruda meie klienditeenindusega.

Soovime kõigile põnevat tutvumist uute toodetega!

Meie praktiline tuuletõkkefliis värsketes kevadvärvides!

Tuuletõkkefliis on parim kehakate tuuliste ilmadega hoides lapse soojas!

Samas on fliismaterjal hästi hingav ning ei aja higistama. Fliisi varrukate otsas on elastne soonik pöidlaauguga. Luku ülaosas pehme fliisist klapp, mis kaitseb nahka hõõrdumise eest. Luku taga kaitseklapp, mis kaitseb tuule ja külma eest. Fliisi saab trukkidega kinnitada shell jope külge. Fliisi saab kasutada 2. ehk keskmise kihina jope all või 3. ehk välimise kihina soojemate ilmadega. 

 

Ka meie shell joped on nüüd saadaval uutes lõbusates värvitoonides!

Shell jope on vee-ja tuulekindel, äravõetava kapuutsiga, teibitud õmblustega. Pikk lukk hõlbustab riietamist. Luku taga kaitseklapp, mis kaitseb tuule ja külma eest. Kaelaosa pehmest fliisist, luku ülaosas pehme fliisist klapp, mis kaitseb nahka hõõrdumise eest. Kätiseotsad elastsed, kumerad varrukad tagavad hea liikumismugavuse. Jope alla saab trukkide abil kinnitada tuuletõkkefliisi. Esitasku lukuga. 360-kraadised helkurid tagavad hea nähtavuse. Jope on 3. ehk kõige välimine kiht, mis hoiab lapse sooja iga ilmaga.

Kihvt uudistoode!

Nüüdsest müüme eraldi erksavärvilisi jalarihmasid õuepükste külge kinnitamiseks!