ECO

Märka riietel meie ECO märki – see tähendab, et need tooted on valmistatud keskkonnasõbralike meetoditega. Osta „rohelise“ teadmisega, hooli ja taaskasuta – niimoodi säästame Maa ressursse.

Roheline on hea

Meie ECO märk näitab, et need tooted on kujundatud ja valmistatud keskkonnasõbralikult, loodust säästes. Me kutsume seda ECOks  – keskkonnateadlikud võimalused.

Meie ECO kollektsioonist leiab rõivaid, mis on valmistatud looduslikust puuvillast – puuvill, mis on kasvatatud ilma kunstlike väetiste ja keemiliste pestitsiidideta. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasvatajatele. Ümbertöödeldud polüester, mida on kasutatud meie fliisrõivastes, tuleb kogutud plastpudelitest ja meie ECO Shell jopede materjal on osaliselt valmistatud kokku kogutud kalavõrkudest – see teeb ka meist osatäitjad selles imeväärses looduslikus tsüklis!

Keskkonda saad aidata lisaks ECO toote ostmisele nii, kui pead meeles järgmisi nippe:

Hoolitse

Hoolitse oma rõivaste eest ja nad kestavad kauem. Paranda neid kui saad ja ära pese neid rohkem kui vaja. Välisriideid saab märja lapiga puhastada üsna tihti, selle asemel, et need kohe masinasse pista. See säästab energiat, vett ja pesuvahendit. Uuri „varuosade“ kohta oma lähimast Polarn O. Pyret’ poest – uued saapapaelad, nööbid on paljudele toodetele olemas.

Taaskasuta

Meie sooviks on, et meie riideid saaks mitmeid kordi kasutada võimalikult paljud lapsed. Kui see sõltuks meist, ei viskaks me ära kunagi ühtegi Polarn O. Pyret’ rõivaeset. Sellepärast olemegi äärmiselt nõudlikud oma toodete kvaliteedi osas. Kui tunned, et sa ei vaja enam neid riideid, kingi või müü need kellelegi. See on võit mõlemale poolele ning samuti keskkonnale.

Loe rohkem Polarn O. Pyret’ planeedi säästmise programmi kohta  (link CSR lehele)

Seotud tooted:

ECO bodi

ECO pikk aluspesu

ECO sviiter

ECO välisrõivad